Westrup A/S
Soroevej 21
DK-4200 Slagelse
丹麦

电话号码.: +45 58 52 25 64
传真.:    +45 58 52 52 51
电子邮件:   info@westrup.com 
非洲

亚洲

欧洲

中东

北美

南美

澳大利亚
 
greenmap copy 


总公司
主要联系人



项目
Leif Goldbeck
Product Manager

邮件: leif.goldbeck@westrup.com
电话: +45 58 552 512
手机: +45 21 779 421
 
售后服务
Arne Christensen
Area Sales Manager

邮件: arne.christensen@westrup.com
电话: +45 58 552 514
手机: +45 40 192 564

工程设计
Henrik Lauritsen
Head of Department, Projects

邮件: henrik.lauritsen@westrup.com
电话: +45 58 552 519
手机: +45 20 448 545

研发
Jacob Lund
Project Manager

邮件: jacob.lund@westrup.com
电话: +45 58 552 531
手机: +45 23 257 589

工厂
Flemming Dam
Factory Manager

邮件: flemming.dam@westrup.com
电话: +45 58 552 522
手机: +45 40 530 357

采购
Peer Bue Olsen
Purchaser

邮件: peer.bue.olsen@westrup.com
电话: +45 58 552 547

Ghita Faerggren
Purchaser

邮件: ghita.faerggren@westrup.com
电话: +45 58 552 546

财务
Lars Larsen
Chief Financial Officer (CFO)

邮件: lars.larsen@westrup.com
电话: +45 58 552 551
手机: +45 40 286 950

人事
Helle Toft Nielsen
Management Assistant

邮件: helle.toft.nielsen@westrup.com
电话: +45 58 552 500
手机: +45 26 300 078


  国外办事处 
主要联系人


Westrup 中国

James Li

邮件: China@westrup.com
电话: +86 21 6110 8326
手机: +86 186 2174 8836
传真: +86 21 6110 8318



 
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og at målrette annoncer. Når du besøger vores hjemmeside, accepterer du automatisk vores brug af Cookies.